Masáže v solné jeskyni

Připravili jsme pro Vás unikátní zážitek: masáž v solné jeskyni. Máte na výběr z několika typů masáží podle Vaší potřeby.

Věříme, že klima v solné jeskyni je ideální prostředí pro další ozdravné činnosti a těmi masáže bezesporu jsou. Při citlivé masáži člověk příjemně relaxuje, poslouchá relaxační hudbu a současně vdechuje jedinečný vzduch v solné jeskyni. Dá se tak říct, že ve stejnou chvíli o tělo pečujete zvenku i zevnitř. Znáte snad něco lepšího na únavu a stres?

Proč jít na masáž?

Masáž vyvolává v organismu mechanickou, fyziologickou a psychologickou odezvu. Mechanická se projevuje jako výsledek působení tlaku a pohybu rukou na tělo. To povzbuzuje žilní a lymfatickou drenáž (prokrvení svalu). Fyziologická se projeví ve zrychlení krevního oběhu a následně ve zvýšení metabolismu ve svalech a v odstraňování různých toxinů a metabolitů (např. kyseliny mléčné), které se hromadí ve svalech a způsobují tzv. zatvrdliny. Poslední významný efekt masáže je psychologický. Masáž tak může vyladit psychiku, navodit nabuzení či uvolnění, které je umocněno pobytem v solné jeskyni.

Kdy není vhodné jít na masáž?

Na masáž se nedoporučuje jít, pokud máte virové či bakteriální onemocnění ( angína, chřipka, viróza ), zánět svalu nebo bakteriální onemocnění kůže. Také se nedoporučuje absolvovat masáž bezprostředně po vyčerpání a nadměrné tělesné záteži a ihned po jídle. Doporučuje se odstup cca 2 hod. po větším jídle.

Relaxační masáž zad a šíje

Relaxační masáž Klasická relaxační masáž uvolňuje masírované svalstvo, povzbuzuje krevní oběh, tím obohacuje krev kyslíkem, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva. V rovině duchovní má relaxační masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu. K relaxační masáži používáme relaxační hudbu, které máme bohatý výběr. K masáži je používán nejlepší olej lisovaný výhradně za studena.

  • Délka 35-40 minut, cena 790,- zaváděcí cena 690,-
  • Délka 2x 30 minut pro 2 osoby - obě osoby stráví v jeskyni 60 minut, v půlce seance se vystřídají na masážním lehátku, cena 950,- zaváděcí cena 790,- (tj. 395,- na osobu)
Rezervovat